BÜYÜLER

Büyü Nedir?

Etkili büyü nasıl yapılır? Kolay ve hızlı sonuç almak için hangi tür büyülerin tercih edilmesi gerekir? Büyü nasıl hazırlanır haydi şimdi hep birlikte öğrenelim. Sizlere hepsini bir bir anlatacağım, hiç merak etmeyin ve okumaya devam edin.

Değerli kardeşlerim; çok önemli bulduğum bu makalemi sabırla okumanızı rica ediyorum çünkü bu yazımı okuduğunuzda şunları çok iyi öğrenmiş olacaksınız; büyü nedir, her hangi birine yapılan büyü nasıl bozulur, başarılı bir sonuca varmak için doğru büyü nasıl yapılır? Büyüden korunmak için hangi büyü çeşitleri ve yöntemleri kullanılır?

BÜYÜ NEDİR

Aslında büyü diğer adıyla sihir, ezoterik bir ilim alanıdır bu ilmin ustaları da elbette medyum ve büyü yapan kişilerdir. Büyü nedir diye bu konuyu merak edenler sürekli soruyorlar. Doğanın güçlerini kullanarak yaşamış olduğumuz dünyayı ve çevremizdeki insanları özel sihirli ritüelleri kullanarak etkileme sanatıdır diyebiliriz.


Dünyanın hemen her yerinde yapılan büyüler birbirinden çok farklı değildir. Bazı kültürlerde farklı büyüler ve yöntemler olsa bile genel olarak birbirine benzerler. Evrensel enerjinin mistik güçleri kullanılarak hazırlanan sihirler, kişiler üzerinde belli bir güç kaynağı oluşturur ve büyü yapılan kişi üzerinde doğrudan etki yaratır.

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyüden kurtulmak gerçekten çok zordur çünkü büyünün gücü sonsuzdur, insanların tüm hayat biçimlerini etkilemek için kullanılır. Büyü bozan hocalar sadece paranormal yetenekleri sahip olan kişilerin kullanabileceği doğaüstü ulvi güçlerini kullanarak insanlara yapılan büyüleri çözebilirler. Bu uzman kişiler büyü nasıl çözülür çok iyi bilirler. Sizlerde nasıl büyü çözülür öğrenmek isterseniz bana danışabilirsiniz.

Büyünün varlığına ilişkin hiç bir endişe yoktur, çoğu insanın nesnel nedenlerden ötürü bu sisteme karşı çıktığını biliyoruz ama ne olursa olsun bu mistik sistem insanlar inansalar da inanmasalar da çalışmaktadır. Keza Kuran bize büyü gerçeğini açıklamıştır. Allah katından bize açıklanan gerçeği görmezden gelmek ancak bir kaç ahmağın işi olabilir diyelim ve büyü gerçeğini bir kez daha vurgulamış olalım.

Değerli kardeşlerim; lütfen bu makalemi okumaya devam edin çünkü bu makalenin sonunda size yapılan büyü nasıl bozulur detaylıca açıklayacağım.

BÜYÜ NASIL YAPILIR

Büyü yapmak evrensel enerji kaynaklarını yani ateş, su, toprak ve hava gibi temel elementleri kullanarak yapılır. Evde yapılan kolay büyüler olduğu gibi birde bunların dışında büyü yapan hocalar tarafından hazırlanan profesyonel çalışmalar vardır.

Büyünün somut ve pratik sonuçlarına bakıldığında fiziksel bir işlevi olmadığı sadece ulvi kaynakların devreye sokulmasıyla örneğin bazen cinlerin gücü devreye sokularak yapıldığını görüyoruz.  Sizlere nasıl büyü yapılır küçük bir örnek vermek istiyorum.

Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda amatör büyü yapan kişiler var bunlara ek olarak bu konuda gerçekten uzmanlaşmış ulvi kişiler hemen her ülkede bulunmaktadır. Gerçek bir usta büyücü nasıl büyü yapıldığını son derece mükemmel bilen kişidir.

Değerli kardeşlerim; büyü nasıl yapılır bu konuda sormak istediğiniz şeyler olabilir yada büyü yaptırmak isteyenler olabilirler. Böyle bir ihtiyacınız varsa bana iletişim sayfasındaki mail adresimden sorularınızı yazabilirsiniz.

EVDE YAPILAN KOLAY BÜYÜ

Sizlere kendi evinizde kolayca yapacağınız basit bir büyü tarifi vermek istiyorum. Hemen aşağıdaki adımları yaparak kendi başınıza basit bir büyü uygulaması yapabilirsiniz.

  • İki tane tahta kaşık alınarak bu kaşıklardan birinin içine kendi adınızı keçeli kırmızı kalemle yazacaksınız.
  • İkinci kaşığın içine size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini yine keçeli kalemle yazacaksınız.
  • Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi her bir kaşığın içine isimler keçeli kalemle yazılır.
  • Ardından hemen aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bu iki kaşık birbirlerine bakacak şekilde pozisyona getirilerek beyaz bir bezle saplarından birbirine bağlanır.
  • Sonraki aşama bu birbirine bağladığınız kaşıkları temiz bir toprağa gömerek içinizden niyetinizi geçirirsiniz.
  • Sonuncu aşamada yani toprağa gömme işini tamamladıktan sonra hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere okuyunuz ve tekrar niyetinizi içinizden geçirirsiniz.


أَللَّهُمَّ إِلَيْكَ أَشْكوُا ضَعْفَ قُوَّتِي وَقِلَّةَ حِيلَتِي وَهَوَانِي عَلَى النَّاسِ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ أَنْتَ رَبُّ الْمُسْتَضْعَفِينَ أَنْتَ أَرْحَمُ بِى مِنْ أَنْ تَكِلَنِى اِلَى عَدُوٍّ بَعِيدٍ يَتَجَهَّمُنِى أَوْ إِلَى صَدِيقٍ قَرِيبٍ مَلَّكْتَهُ أَمْرِى إِنْ لَمْ تَكُنْ غَضْبَانَ عَلَىَّ فَلَا أُبَالِى. غَيْرَ أَنَّ عَافِيَتَكَ أَوْسَعُ لِى. أَعُوذُ بِنُورِ وَجْهِكَ الَّذِى أَشْرَقَتْ لَهُ الظُّلُمَاتُ وَصَلُحَ عَلَيْهِ أَمْرُ الدُّنْيَا وَالْاٰخِرَةِ أَنْ يَنْزِلَ بِى غَضَبُكَ أَوْيَحِلَّ عَلَيَّ سَخَطُكَ، وَلَكَ الْعُتْبَى حَتَّى تَرْضَى، وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ اِلَّا بِكَ*

“Allâhumme ileyke eş’kû dâ’fe kuvvetiy ve kıllete hiyletiy ve hevâniy alennâs; Yâ Erhamerrahimiyn, ente Rabbül müstad’âfiyn; ente erhamu biy min entekileniy ilâ aduvvin baiydin yetecehhemuniy, ev ilâ sadiykın kariybin mellektehu emriy. İn lem tekûn ğadbâne aleyye, felâ ubâliy, ğayre enne âfiyeteke evse’u liy. Eûzü binûri vechikelleziy eşrekat lehuz zulûmatu ve saluha aleyhi emruddünya vel âhıreti en yenzile biy ğadabüke ev yehılle aleyye sehatük; ve lekel utbâ hatta terdâ ve lâ havle velâ kuvvete illâ bike.”

Anlamı:

Allâh’ım, kuvvetimin yetersiz kaldığını, çaresiz olduğumu, halk nazarında hor hakir hâle düştüğümü görüyorsun. Yâ Erhamer Rahımiyn, zayıf görülüp ezilenlerin Rabbi sensin. Kötü huylu ve kötü tavırlı yabancı düşmanın eline beni terk etmeyecek, hatta himayemi ellerine verdiğin akrabadan bir dosta bile beni bırakmayacak kadar Rahıymsin. Allâh’ım, bana karşı gazaplı değilsen; çektiğim eziyet ve belâlara hiç aldırış etmem… Ancak şu da var ki, koruma sahan bunları da çektirmeyecek kadar geniştir. Allâh’ım, gazabına maruz kalmaktan, yahut rızasızlığından, senin bütün zulmeti pırıl pırıl aydınlatan, dünya ve âhiret hâllerinin yegâne selâmete çıkartıcısı olan NÛR’u Vechine sığınırım… Allâh’ım rızan olasıya senden affını diliyorum. Havl ve kuvvet ancak seninledir.