Canbar Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü, İnanılmaz Etkili

Merhaba sevgili okuyucum, bu blogda aşka dair her türlü ayrıntıyı işlemek istiyorum. Tabi aşk büyüsü de bu detaylardan biri. Hele ki canbar aşk büyüsü gibi önemli bir büyü, üzerinde mutlaka durulması gereken konulardan biri.

Fakat internet ortamında canbar aşk büyüsü ile ilgili çok sıkıntılı bir durum var maalesef. Şöyle ki: Bu büyüye ilişkin yapılan her açıklama yarım yamalak ve eksiklerle dolu. Nedense canbar aşk büyüsünü işleyen her site, mutlaka büyünün bir köşesini yarım bırakıp başka kişilere yönlendirme yapıyor.

Fakat ben, bu makalemde onlar gibi yapmayıp canbar aşk büyüsüne ilişkin her ayrıntıyı bütün incelikleriyle masaya yatıracağım. Dolayısıyla aşk büyüsü ararken bu yazıyla karşılaştı isen kendini talihli hissedebilirsin. Çünkü bu makaleyi okumayan çoğu kişi, maalesef canbar aşk büyüsünün birçok önemli ayrıntısından mahrum kalacak.

Önemli bir uyarıyla başlayayım:

Canbar Aşk Büyüsü ve Çok Önemli Bir Uyarı

“Canbar duası da denilen bu büyü, ruhsal bir enerji olduğu için dikkatle uygulanması gerekir. Ve bunun için de her ayrıntının hassasiyet ve özenle ele alınması şarttır. Aksi takdirde kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden büyünün tüm detaylarını iyicene öğrenmeden büyüyü tatbik etmemeni öneririm. Bunun için de gerekli yerlerde not alman faydalı olacaktır.”

Bu çok önemli uyarıyı yaptığımıza göre şimdi, detayları işlemeye başlayabiliriz.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nedense, canbar büyüsü için ilk etapta gusül abdesti alınması gerektiği ve dört rekat hacet namazı kılınması gerektiği hiç anlatılmaz. Bu büyüden söz eden hemen hiçbir site, büyünün başlangıcında gusül abdesti alınması gerektiğini ve dört rekat hacet namazı kılınması lüzumunu dile getirmez.

Sonra canbar aşk büyüsü için, ilk etapta (yani abdest ve namazdan sonra) 999 kez “Ya Şedidel Batşi” esmasının okunması gerekliliği de ifade edilmez. Genelde Ya Vedûd ism-i şerifi dile getirilir; ancak Ya Şedidel Batşi ismi dile getirilmez.

Buraya kadarki kısmı özetleyelim:

Gusül abdesti, dört rekatlık hacet namazı, 999 kez Ya Şedidel Batşi esması…

Canbar Aşk Büyüsünün Devamı

İşte bu uygulamadan sonra, birçok sitede anlatılan fotoğraf-resim-heykel konusuna geçebiliriz:

Tabi burada da birçok sitenin yanlış anlattığı bir kısmı vurgulamak zorundayım. Şöyle ki:

Canbar aşk büyüsünde fotoğraf kullanılmaz. Evet, yanlış okumadın, fotoğraf kullanılmaz. Ya resim veya heykel kullanılır. Çünkü büyü, doğal objeleri ve el emeğini kabul eder; halbuki fotoğraf ne doğal bir obje ne de emek gerektiren bir nesne. Bu açıdan, aşk büyüsünün bu en önemli hususunda hataya düşmemeni tavsiye ederim.

Öyleyse doğrusunu anlatalım:

Bir kağıt parçası alıp sana aşık olmasını istediğin insanın resmini çizmelisin. Fakat bu resmin, onun tıpkısının aynısı olmasına gerek yok; az biraz benzemesi bile yeter. Hatta hiç benzemese de olur; yeter ki onu temsil etsin.

Veya aynı şekilde balmumu kullanarak ya da çamur kullanarak onu temsil eden bir heykel de yapabilirsin. Bu heykelin de çok iddialı olmasına lüzum yok; yalnızca onu simgelesin yeter. Tabi sadece aşık etmek istediğin insanın heykeli veya resmi değil, kendi heykelin veya resmin de olmalı.

Peki ne olacak bu temsili heykeller veya resimler?

Evet, en mühim detaya geldik diyebiliriz.

Şimdi bu resimleri veya heykelleri (hem kendininkini hem de onunkini) önüne alıp üzerinde birkaç operasyon yapmalısın. Örneğin bu nesnelerin (heykel ya da resim) göğüs hizasına bir daire çizmeli ve bu dairenin üstüne anne adı+kişi adını yazmalısın.

Örneğin kendi resminin göğüs hizasına hem annenin ismini hem de kendi ismini yazmalısın.

Aynı şekilde sana aşık olsun diye canbar aşk büyüsü yaptığın kişinin göğsüne de hem annesinin ismini hem de onun adını yazmalısın.

Canbar Aşk Büyüsünün “Ya Vedûd” ile İlgisi

Ve bu işlemden sonra, derinden bir euzu besmele çekip tam bin kez (1000) “Ya Vedûd” ism-i şerifini okumalısın. Fakat şu detay çok önemli:

Her Ya Vedûd isminden önce bir kez euzu besmele çekmen gerekiyor. Yani tam bin adet besmele, bin adet de Ya Vedûd okuyacaksın.

Peki, ne diye Ya Vedûd? Çünkü Allah’ın isimleri arasında aşk ve sevdayı anlatan en önemli isim budur. Tabi ki “Ya Habib” esması ile birlikte. Nitekim “Ya Habib” esması da aşk ve muhabbeti anlatır.

Zaten canbar aşk büyüsünde “Ya Habib” esması da önemli bir yere sahiptir. Nitekim birazdan onu da kullanacağız. Anlatıma devam edelim:

1000 kez besmeleden ve Ya Vedûd okuduktan sonra, sıcak nefesinle karşındaki resimlere veya heykellere teker teker tam 99 defa üflemelisin. Yani her resme ya da heykele doksan dokuz kez aşkla üflemelisin.

Sonra da 1000 (bin) kez “Ya Habib” ismini okuyup aynı uygulamayı tekrar etmelisin. Yine bin kez euzu besmele ve bin kez de Ya Habib esması. Ve yine her resme 99 kez üfleme.

Canbar Aşk Büyüsü ve İlan-ı Aşk

Bu uygulamadan sonra ise bir ilan-ı aşkta bulunman gerekiyor. Şöyle ki:

Bir kağıt parçasına şunları yazıp heykellerin veya resimlerin altına yapıştırmalısın:

“Ey Allah’ın her çeşit mahluku! Bilin ki şu iki insan birbirine yazgılıdır. Böyle biline ve öylece hareket edile!”

Bu resimleri ya da heykelleri evin en görünen kısmına asmalı ve bir hafta kalmasını sağlamalısın. Hepsi bu kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir