Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri arasından sizlere en çok yapılan ve etkisinin de çabuk görüldüğü büyüleri sunacağız. Eğer sizler de aşk derdi çekenlerdenseniz özellikle bu konuda yapılacak büyüleri de bilmeniz gerekecek ve deneyimli kişilerden yardım alarak işlemleri başlatmanız uygun olacaktır.

Kara Büyü

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kişiye zarar vermek için yaptırılmaktadır. Kötülüğe hizmet eden ve kan ve hayvan figürleriyle yapılır.

Papaz Büyüsü

Yapılan kişi ya da kişileri kendine bağlamak için yapılır ve onu özgür iradesinden tamamen yoksun bırakır. Günümüzde oldukça tercih edilir.

Evlilik Büyüsü

Farklı sebeplerden dolayı evlilik hayali gerçekleşmeyen kişiler için kullanılır ve kısa sürede o kişilerin evlenilmesi ile sonuçlanır.

Aşk Büyüsü

Günümüzün en çok ilgi gören büyüleri arasındadır ve birçok çeşidi bulunur. Bağlama büyüsü olarak da bilinir. Kişilerin daha fazla yaptırdığı aşk büyüleri arasında canbar aşk büyüsü ve kaşık büyüsü bulunur.

Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan çok tehlikeli bir büyüdür. En büyük intikam ve nefret duygularını içinde barındırır ve daha çok eziyete maruz kalmış kişilerce yaptırılır.

Büyü Etkileri

Büyünün etkileri belirtilirken söylenecek en doğru şey; büyünün insan iradesine hükmetme özelliği sayesinde tüm dengelerin değiştirilebileceğidir. Kişinin zihninde yer alan kararları değiştirmek amacıyla yapılan büyüler olduğu gibi yalnızca bireysel özgürlükleri engellemek için de yapılan büyüler mevcuttur.

Büyünün etki etmesini sağlayan durum enerjilerdir. Bu enerjilerin insan beynini yönlendirebilme noktasındaki etkisi zaten kanıtlanmış bir durumdur.

Büyünün etkisi ayrıca yapılışındaki amaca göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; bir kişinin ailesiyle arasını açmak için yapılan bir büyüde kişinin kendi ve eşine ait olan yıldızlar üzerinden uygulamalar yapılmaktadır.

Büyünün bu tür değişimleri gerçekleştirmesi, geçmişten günümüze kadar uygulanan yöntemlerle etkin bir şekilde kullanılmaya devam edilmektedir. Muska, ip ve kemik gibi materyallerle de yapılan büyüler oldukça etkili olarak kullanılmaya devam ediliyor.

Büyü Yapılışı

Büyüler dönemsel olarak kısa, uzun ve ömür boyu süreli olarak etki etmektedir. Kısa süreli büyüler kendiliğinden iptal olur. Uzun süreli olanlar ise 1 ya da 2 yıl boyunca etkisini gösterir. Ömür boyu yapılan büyüler ise karşı bir kuvvetle yok edilemedikleri sürece etkisini sürdürmektedir.

Büyü yapılmada birçok etkili yöntem vardır. İlk olarak Kur’an’ı temiz olmayan şeylerle yazarak yine pislikle kutsal kitabi silerek şeytanı insana getirme uygulamaları mevcuttur.

Büyülerin yapılışında bir diğer yöntem ise hayvan kesmektir. Daha çok siyah hayvanların kesilerek ve besleme çekmeden boğularak yapılan bu büyüler de oldukça etkilidir. Cinlerin bazıları bu hayvan pisliklerinin atıldığı mekânları sevdiği için, bu işlemi yapan kişinin istekleri de geri çevrilmeden yapılabiliyor.

Farklı bir yöntem olarak da Kuran’dan bir sûrenin harfleri tek tek olmak üzere tersten yazılabilir ve üzerine azimet okuyarak cinlerle irtibat kurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir